Potrebujete prepravky? Kupujte ich za veľkoobchodné ceny

Prepravky sú veľmi dôležité v mnohých oblastiach. Používajú sa vo väčšine priemyslov, od potravinárskeho až po technologický. V prepravkách sa skladuje tovar, materiál aj potraviny. Umožní aj ľahkú manipuláciu s mnohými vecami. Prepravok je mnoho druhov a nie každá je vhodná na všetky účely. Aby ste získali potrebné druhy prepraviek, je potrebné sa obrátiť na špecializovaného dodávateľa. Tým je spoločnosť PK Group, ktorá na svojom webe pkgroup.sk ponúka kompletný sortiment plastových obalov a prepraviek.

Aké prepravky potrebujete?

Iné sú prepravky na mäso, na ovocie a zeleninu, na pečivo alebo napríklad na rôzny materiál, preto je ponuka taká široká, aby ste v nej našli všetky druhy prepraviek. Veľmi univerzálne použitie majú kvalitné KLT prepravky, ktoré sú veľmi pevné, unesú veľkú váhu a zaistia vám dlhú životnosť. Môžete si ich vyberať ako nové, tak aj použité. V žiadnom sklade by nemali chýbať prepravky, ktoré umožnia ľahké skladovanie i manipuláciu s tovarom alebo materiálom. Rovnako dôležité sú v obchodoch, kde môžete svojim zákazníkom tovar servírovať. V ponuke nájdete napríklad prepravky na mäso, pečivo, lahôdky, cukrárske výrobky, ovocie zeleninu, euro prepravky a ďalšie. S prepravkami treba manipulovať a keď sú ťažké, je to ťažké.
Našťastie vám prácu uľahčia podvozky na prepravky. Možno zháňate nádoby, ako sú sudy, barely alebo kanvy, aj to v eshope nájdete. Ak je u daného tovaru potrebné udržať teplotu, oceníte termoboxy. Ďalej sa ponúkajú plastové palety a boxy. Keďže je potrebné s celou škálou vozíkov a techniky manipulovať, sú vo všetkých priemysloch nevyhnutné aj pojazdové kolieska. Eshop ich ponúka v rozsiahlej ponuke pre jednotlivé priemyselné odbory, môžete mať antistatické kolieska, nerezové kolieska a množstvo ďalších. Inšpirujte sa ponukou eshopu, vďaka prehľadným kategóriám zaiste nájdete všetko potrebné a nápomocné vám bude aj okienko vyhľadávania. Zaistite si všetko potrebné za veľkoobchodné ceny.