Prečo si kúpiť horské bicykle? Sú skvelé všade, kde nie sú spevnené povrchy

Rozhodli ste sa spoločne so ženou, že je načase oprášiť starého koníčka, ktorého ste mali radi, keď vám bolo „násť“, a tým je cyklistika? Ak potrebujete nové bicykle, vyhovovať by vám mohli obľúbené horské bicykle. Práve tento typ bicyklov patrí k najvyhľadávanejším a majú ich rady ženy aj muži.

Prečo práve horský bicykel?

Horské bicykle sú ako stvorené pre všetkých cyklistov, ktorí nepoužívajú len cyklotrasy a cesty, ale tiež sa radi prejdú v nespevnenom teréne, po lese a lúkach. Ponuka e-shopov je dnes bohatá, a tak si vyberú ako úplní profesionáli, tak tí, ktorí bicykel osedlávajú len príležitostne alebo cez víkendy. Horské bicykle majú široké pneumatiky, široký rozsah prevodov, pevnejší rám, skvelú ovládateľnosť a ponúkajú lepšiu stabilitu aj na nerovnom povrchu.

Pánske bicykle v podobe horských bicyklov, rovnako ako tie dámske, si môžete kúpiť vo veľkosti pneumatík od 26 do 29 palcov. Pokiaľ ich porovnáme s cestovnými bicyklami tie horské oveľa lepšie tlmia nárazy, majú lepšiu priľnavosť v nerovnom teréne. Tiež dovoľujú jazdcom pohybovať sa na akomkoľvek povrchu bez toho, aby sa museli obávať pádu.

V e-shope Bikero.sk nájdete len kvalitné a overené značky, u ktorých si môžete byť istí, že bicykel, ktorý kupujete, vám bude slúžiť k vašej plnej spokojnosti.

Nechajte si s výberom bicyklov pomôcť

Tak, ako tápeme, keď vyberáme nový sporák, auto alebo napríklad motorovú pílu, zvlášť keď nakupujeme prvýkrát alebo po dlhej dobe, aj pri bicykloch nemusíme vedieť, čo všetko máme požadovať. Na Bikero.sk sú pripravení vám poradiť tak, aby ste boli spokojní.

Slováci horské bicykle veľmi vyhľadávajú, patria u nich k najobľúbenejším. Bikero.sk ponúka modely s odpruženou prednou vidlicou, alebo modely úplne odpružené, teda aj so zadným odpružením.

Pozrite sa na Bikero.sk a vyberte si horské bicykle, ktoré splnia vaše priania.