TOP reklamné produkty pre podporu vášho biznisu

Budujete svoju značku a radi by ste rozšírili povedomie o vašom biznise? V dnešnej dobe na to máte hneď niekoľko možností. Okrem internetu a sociálnych sietí máte k dispozícii širokú paletu reklamných predmetov, ktoré sa stále tešia veľkej popularite. Viete, ktoré to sú?

Eco-friendly produkty

Keď príde na reklamné predmety, najdôležitejšia je správa, ktorú majú poskytnúť. Nech už sa vaše podnikanie zaoberá čímkoľvek, ekologickým myslením môžete len získať. Jednou z najlepších volieb reklamy je tá, ktorá nezaťažuje životné prostredie. Ide o doplnky vyrobené z bambusu, dreva, ľanu, recyklovaného plastu alebo papiera. Konkrétne hovoríme napríklad o eco-friendly zápisníkoch, hrnčekoch na kávu, taškách cez rameno či dokonca dáždnikoch z recyklovaného materiálu.

Maličkosti pre každý deň

Doplnok, ktorý môže zdobiť v podstate akýkoľvek kus oblečenia, ruksak alebo tašku, je odznak. Ide o jeden z najobľúbenejších reklamných produktov v dnešnej dobe. Odznaky ponúkajú široké možnosti prispôsobenia, aby presne vyhovovali vašim predstavám. Vyberať môžete farbu podkladu, vlastný motív, text či dokonca veľkosť.

Plánujete firemnú akciu len pre uzavretú spoločnosť a radi by ste darovali každému hosťovi čosi unikátne? Pri tvorbe motívu odznakov stačí pridať zoznam mier a na každý odznak sa jedno z nich automaticky doplní. Každý tak dostane špeciálnu pozornosť, ktorú môžete ako firma použiť aj pri ďalších akciách.

Ďalšou skvelou voľbou sú maličkosti, ktoré môže zákazník používať každý deň. Nemyslíme tým priamo reklamné oblečenie, ale doplnky, ktoré sú dobre viditeľné a nie sú len lapačmi prachu. Príkladom sú USB kľúče, ktoré nachádzajú aj v dnešnej dobe široké spektrum využitia. Sú ľahko prenosné a podporujú ich rôzne zariadenia od počítačov až po televízory. USB kľúč s vašim logom môže potešiť, ale aj zaujať.

Pitný režim s vašim logom

Jedným z najobľúbenejších spôsobov propagácie sú aj firemné fľaše, termosky a termopoháre. Pri výbere však myslite na životné prostredie, vyberajte výhradne BPA-free produkty a recyklované materiály. Motívom však nemusí byť len logo vašej spoločnosti. Môžete pridať aj krátky slogan či zaujímavú grafiku, ktorá pritiahne pozornosť okolia. Nebráňte sa ani netradičnému tvaru produktov.

Nech už je váš rozpočet na reklamu akýkoľvek, s dobrým nápadom môžete dosiahnuť skutočne veľa. Stačí vybrať správny doplnok, na ktorom sa bude reklama dobre vynímať a ktorý bude praktický pre vašich potenciálnych či stálych klientov.