Zaistite si stroje pre potlač aj orezávanie v najlepšej kvalite

Potrebujete stroje pre tlač alebo potlač predmetov? Tieto stroje najčastejšie dopytujú firmy pôsobiace v polygrafickom priemysle a poskytujúce služby tlačenej reklamy. Ak sa tento odbor týka aj vás, tiež by ste si mali zabezpečiť potrebné stroje. Pri týchto strojoch by pre vás nemala byť na prvom mieste cena, ale predovšetkým kvalita, pretože tá je pre zákazníkov najdôležitejšia. Keď si vyberiete spoľahlivé stroje od popredných svetových výrobcov, budete mať istotu, že pre tlač používate tú najlepšiu techniku na trhu. Aké stroje by vám rozhodne nemali chýbať?

Termolisy

Ak je vaším cieľom potlač celej škály predmetov, budete potrebovať kúpiť kvalitné termolisy, či tiež termotransférové lisy. Používajú sa pre potlač všetkých možných predmetov, potlačiť si s nimi môžete rôzne druhy oblečenia, ale aj predmetov bežnej dennej potreby, od hrnčekov až po flash disky, kľúčenky, taniere a mnoho ďalšieho. Termolisy sa medzi sebou líšia podľa toho, aké predmety chcete potlačiť. Profesionálne termolisy najlepších značiek nájdete v eshope Termolis.sk. Ponúkajú termolisy určené pre hrnčeky, pre potlač oblečenia, automatický transferový lis na lopty, ale napríklad tiež univerzálny termotransférový 3D vákuový lis, ktorý využijete pre potlač rôznych druhov predmetov. Ponuka je široká a pri každom produkte nechýba detailný popis. Zaiste si zaobstarajte také stroje, ktoré vám pre poskytovanie vašich služieb vo firme nemôžu chýbať.

Rezacie plotre

Potrebujete vytvárať veľké a zložité výtlačky, ktoré budú mať rôzne výrezy? V takom prípade potrebujete kvalitné rezacie plotre. Môžu zabezpečiť potlač a orezávanie mnohých materiálov,

od papiera až po plasty alebo fólie. Veľmi často sa využívajú pre oblasť výroby tlačenej reklamy, klienti si totiž často objednávajú rôzne bannery, samolepky, polepy na auto, plagáty a mnoho ďalších služieb. Vyberať môžete z rôznych rezacích plotrov taký, ktorý bude vyhovovať vašim predstavám. Okrem rezacích plotrov vám ponúkajú aj nože do rezacích plotrov.

Inšpirujte sa širokou ponukou eshopu a vyberte si také stroje, s ktorými svojim klientom zaistíte tlačené produkty v tej najvyššej kvalite.